Podobne modele
Opis
Timer kuchenny dwuzakresowy marki Hendi to niezawodny pomocnik kuchenny ułatwiający zachowanie pełnej kontroli nad czasem gotowania potraw. Akcesorium jest niezwykle wszechstronne i wygodne w użyciu.
Funkcjonalność
Timer został zaprojektowany z myślą o usprawnieniu pracy w kuchni - jego intuicyjna obsługa i zaawansowane funkcje, w tym funkcja memory, sprawiają, że użytkownik ma pełną kontrolę nad każdym etapem przygotowywania potraw.
- 3 tryby alarmu: cichy, umiarkowany i głośny,
- Dioda i alarm wyłączają się automatycznie po upływie 1 minuty.
- Maks. zadany czas: 100 min. z dokładnością do 1 sek.
- 2 funkcje: odliczanie w dół (99-0 min.), odliczanie w górę (0-99 min.).
- Funkcja zapamiętywania (MEMORY): użytkownik może zapisać swoje ustawienie dla każdego z 2 liczników czasu i uruchamiać je za pomocą 1 przycisku.
Tryby alarmu: po upływie zadanego czasu czerwona dioda miga w każdym z trybów. Dodatkowo w trybie umiarkowanym i głośnym włącza się alarm dźwiękowy.
Obudowa timera Hendi została wykonana z tworzywa ABS.
Dla komfortu użytkowania timer został wyposażony w elementy ułatwiające komfortowe umiejscowienie akcesorium:
- Rozkładana nóżka,
- Otwór do zawieszenia,
- Magnes.
Zasilane bateriami 3x AAA – nie są dołączone do zestawu.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 582046 |
|---|---|
| EAN | 8711369582046 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 82,00 mm |
| Głębokość | 20,00 mm |
| Wysokość | 86,00 mm |
| Materiał wykonania | tworzywo abs |