Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Profesjonalne urządzenie do gotowania ryżu i kaszy marki Hendi pozwala jednorazowo ugotować 30 miarek suchego ryżu (ok. 60 porcji ugotowanego ryżu), a także podtrzymać jego temperaturę przez kilka godzin.
Funkcje
Gotowanie dużej ilości ryżu w urządzeniu Hendi jest bardzo proste – wystarczy umieścić wypłukane ziarna w pojemniku, dodać wody i zamknąć pokrywę. Nieprzywierająca podkładka zapobiega przywieraniu i przypaleniu ryżu – nie jest więc konieczne jego mieszanie w czasie gotowania.
Po ugotowaniu urządzenie automatycznie przechodzi w tryb podtrzymania ciepła. Funkcja ta sprawia, że spód i ścianki urządzenia są podgrzewane, dzięki czemu ugotowany ryż pozostaje gorący do momentu podania. Dla zachowania najlepszych walorów smakowych zaleca się przechowywanie ryżu w tym trybie przez maksymalnie 5 godzin.
Materiał wykonania
Urządzenie zostało wykonane ze stali nierdzewnej i aluminium z nieprzywierającą powłoką. Obudowa jest więc trwała i łatwa w czyszczeniu – wystarczy w razie potrzeby przetrzeć ją wilgotną ściereczką z dodatkiem łagodnego detergentu.
Wyposażenie
- miarka do ryżu,
- łyżka,
- wkładka zapobiegająca przypalaniu gotowanego ryżu.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 240403 |
|---|---|
| EAN | 8711369240403 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 422,00 mm |
| Wysokość | 380,00 mm |
| Długość | 513,00 mm |
| Pojemność | 5,40 l |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1950 |