Podobne modele
Opis
Wyciskarka elektryczna do cytrusów marki Hendi to niezawodne i wszechstronne urządzenie, idealne do wyciskania soku z różnorodnych cytrusów. Dzięki zestawowi trzech wymiennych końcówek (mała, średnia, duża) urządzenie doskonale radzi sobie z małymi, średnimi i dużymi owocami, zapewniając maksymalną wydajność. Wyciskarka umożliwia wyciskanie soku nieprzerwanie do 10 minut.
Urządzenie zostało wykonane z połączenia wysokiej jakości materiałów zapewniających długą żywotność oraz niezawodność w codziennym użytkowaniu. Dzięki solidnej konstrukcji wyciskarka doskonale sprawdza się w intensywnej eksploatacji.
Zastosowane materiały:
- Stal nierdzewna AISI 304,
- Aluminium,
- Poliwęglan.
Lejek soku został umieszczony na wysokości 250 mm – istnieje możliwość ustawienia wysokich szklanek lub dzbanka bezpośrednio pod nim.
Dla komfortu użytkowników silnik został wyposażony w zabezpieczenie przed przegrzaniem. Mocny silnik pozwala na nieprzerwaną pracę do 10 minut.
Klasa wodoszczelności: IPX1.
Urządzenie nie zawiera tacki ociekowej.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 221228 |
|---|---|
| EAN | 8711369221228 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 213,00 mm |
| Głębokość | 207,00 mm |
| Wysokość | 417,00 mm |
| Materiał wykonania | aluminium, poliwęglan, stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 180 |