Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Chłodziarka do wina Vinidor Selection 357 l
Chłodziarka do wina 357 l została wyposażona w tylną ściankę ze stali niedzewnej oraz technologię UVProtect Plus. Technologia ta zapewnia potrójną ochronę przed promieniowaniem UV dzięki powłoce Low-E. Filtr FreshAir z aktywnym węglem skutecznie neutralizuje zapachy, pozwalając winu zachować czysty i niezakłócony bukiet.
Nowoczesne technologie
Chłodziarka wykorzystuje zaawansowane rozwiązania zapewniające optymalne warunki przechowywania:
- TempProtect Plus – natychmiastowe powiadomienia o nagłych zmianach temperatury.
- HumiditySelect – możliwość ustawienia standardowego lub wysokiego poziomu wilgotności.
- VibrateSafe – minimalizacja drgań, zapewniająca ciszę i stabilność dla wina.
- SmartDeviceBox – zdalna kontrola chłodziarki z dowolnego miejsca.
Cechy produktu:
- Półka z regulacją wysokości
- EasyFill
- Uchwyt drążkowy z mechanizmem otwierania
- Wymienna uszczelka drzwiowa
- Blokada rodzicielska
- Nóżki z regulacją wysokości
- Max. ilość butelek o poj. 0.75 l - 85
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 994614751 |
|---|---|
| Model | WPGBI 5283 |
| Producent | Liebherr |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 3 lata |
| Szerokość | 597,00 mm |
| Głębokość | 678,00 mm |
| Wysokość | 1 854,00 mm |
| Pojemność | 357,00 l |
| Wewnętrzna szerokość | 416,00 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 499,00 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 1 590,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, stal niklowo-chromowa |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | F |
| Roczne zużycie energii | 126 kWh/rok |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Temperatura minimalna | 5 °C |
| Temperatura maksymalna | 20 °C |