Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Materiał wykonania
Szafa chłodnicza do wina została wykonana z wysokiej jakości stali, szkła izolacyjnego oraz tworzywa sztucznego w wewnętrznej komorze. Materiał ten zapewnia utrzymanie stałej temperatury.
Efektywność energetyczna
Szafa chłodnicza działa w oparciu o czynnik chłodniczy R600a. Jest to przyjazne dla środowiska rozwiązanie, które zapewnia energooszczędność i niskie zużycie prądu..
Ergonomia
Funkcja VibrateSafe ze specjalnie opracowanymi sprężarkami zapewni ciszę i spokój dla Twojego wina. Dzięki funkcji EasyFill drzwi pozostaną otwarte pod kątem 90°, co ułatwi wkładanie wina do winiarki.
Cechy urządzenia
- Blokada rodzicielska
- 2 nóżki z regulacją wysokości
- Alarm otwartych drzwi
- eDoorLock, elektroniczny zamek otwierany przez kod PIN
- Filtr FreshAir z węglem aktywnym
- Kosz EasyServe, zapewnia porządek w ułożeniu butelek
- Temperatura otoczenia od +10°C do 38°C
- Zużycie energii w ciągu roku 121 kWh
- Maksymalna liczba butelek typu Bordeaux o poj. 0,75 l - 284
- 7 półek, 1 wysuwana na szynach teleskopowych
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 993859051 |
|---|---|
| Model | WFbli 7741 |
| Producent | Liebherr |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 3 lata |
| Szerokość | 747,00 mm |
| Głębokość | 763,00 mm |
| Wysokość | 2 044,00 mm |
| Pojemność | 642,00 l |
| Wewnętrzna szerokość | 642,00 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 573,00 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 1 830,00 mm |
| Materiał wykonania | szkło, tworzywo sztuczne |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | E |
| Czynnik chłodniczy | R600a |