Opis
Piła do mięsa PM 1550 S marki Ma-Ga to profesjonalne urządzenie przeznaczone do porcjowania mięsa i kości w handlu, branży gastronomicznej i zakładach przetwórstwa mięsnego. Pozwala precyzyjnie kroić świeże, schłodzone i mrożone mięso, drób i ryby.
Materiał wykonania
Zarówno korpus urządzenia, jak i jej elementy mające kontakt z żywnością – w tym taśma tnąca – wykonane zostały ze stali nierdzewnej. Dzięki temu, piła do mięsa spełnia najwyższe standardy higieny i jest łatwa do utrzymania w czystości. Solidny materiał wykonania zapewnia długotrwałą żywotność i odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne.
Ergonomia
Piła do mięsa PM 1550 S jest prosta w obsłudze i zapewnia wysoki stopień precyzji, zapewniając doskonałą jakość krojenia. Dla wygody i komfortu pracy urządzenie posiada wbudowany blat roboczy o dużej powierzchni. Przycisk awaryjny i wyłącznik bezpieczeństwa zapewniają dodatkową ochronę podczas użytkowania sprzętu.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | PM1550-7000-00-S |
|---|---|
| EAN | 5905235300404 |
| Model | PM1550S |
| Producent | Ma-Ga |
| Dane GPSR |
Bydgoskie Zakłady Maszyn Gastronomicznych "Ma-Ga" Sp. z o.o. ul. Kujawska 136, 85-146 Bydgoszcz, PL |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 425,00 mm |
| Głębokość | 435,00 mm |
| Wysokość | 850,00 mm |
| Materiał wykonania | aluminium anodowane, stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 750 |