Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Piec gazowy do pizzy Flame 6 RM Gastro
-
pojemność: 6x pizza Ø 350 mm,
-
wewnętrzny wymiar 700 x 1050 x 150 mm,
-
regulacja temperatury 50-420°C,
-
średnie zużycie gazu - GZ: 2,12kg/h; PB: 1,58kg/h,
-
manualny panel sterowania,
-
energooszczędne grzałki górne - dokładniejsze i szybsze pieczenie,
-
oświetlenie wewnętrzne halogenowe,
-
płyty szamotowe dolne 20 mm,
-
cyfrowy termometr,
-
szybkie rozgrzewanie - obniżenie kosztów eksploatacji,
-
specjalna izolacja - niskie starty ciepła,
-
precyzyjny dobór temperatury pieczenia,
-
płyta przednia pieca i drzwi wykonane ze stali nierdzewnej,
-
obudowa wykonana ze stali lakierowanej,
-
specjalna konstrukcja daje możliwość piętrowania pieców - max 2 sztuki,
-
termostat bezpieczeństwa zabezpiecza przegrzanie pieca,
-
średnica kominka 150 mm.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 00009839 |
|---|---|
| Model | FL-6 |
| Producent | RM Gastro |
| Dane GPSR |
RM GASTRO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Sportowa 15A, 43-450 Ustroń, PL |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Szerokość | 1 130,00 mm |
| Głębokość | 1 450,00 mm |
| Wysokość | 470,00 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 420 °C |
| Sterowanie | elektromechaniczne |
| Ilość komór | 1 szt. |