Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Szafa chłodnicza RM Gastro
Szafa chłodnicza RM Gastro to wysokiej jakości urządzenie umożliwiające przechowywanie artykułów spożywczych w warunkach chłodniczych. Dużą zaletą szafy jest funkcja automatycznego rozmrażania oraz możliwość otwierania drzwi z prawej lub z lewej strony. To monoblokowa jednostka chłodząca. Agregat chłodniczy znajduje się na górze urządzenia.
Wykonanie
Szafa wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304 cechującej się odpornością na uderzenia i zarysowania oraz łatwością w czyszczeniu. Wewnątrz nierdzewnej komory znajdują się 3 półki „ruszty” o wymiarach 530x550 mm z możliwością regulacji wysokości. Szafa posiada samozamykające się drzwi z zamkiem na klucz (prawe lub lewe) oraz regulowane nóżki. Opcjonalnie do szafy można dokupić kółka.
Chłodzenie
Urządzenie posiada izolację o grubości 70 mm i dobrze utrzymuje temperaturę. Chłodzenie powierzchni przechowywania zapewnia wymuszony obieg powietrza. Szafa chłodzi w zakresie temperatur -2°C / +8°C przy maksymalnej temperaturze otoczenia 43°C. Sterowana jest elektronicznie, co zapewnia precyzyjną i prostą obsługę. Elektronicznie kontrolowana jest także wilgotność.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 00024043 |
|---|---|
| Model | LS - 50 |
| Producent | RM Gastro |
| Dane GPSR |
RM GASTRO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Sportowa 15A, 43-450 Ustroń, PL |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 710,00 mm |
| Głębokość | 700,00 mm |
| Wysokość | 2 000,00 mm |
| Rozmiar blachy | GN 2/1 |
| Pojemność | 450,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Oświetlenie | Tak |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 430 |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Ilość drzwi | 1,00 szt. |