Kruszarki do lodu

Kruszarka do lodu to bardzo funkcjonalne i proste w obsłudze urządzenie. Trudno bez niej wyobrazić sobie profesjonalne przygotowywanie drinków czy sprawne serwowanie chłodnych napojów. Dobra kruszarka o dużej mocy znacznie usprawnia pracę w kawiarniach, pubach czy restauracjach. W ofercie sklepu Gastrro dostępne są kostkarki do lodu elektryczne i manualne cenionych marek, w tym Stalgast, Hendi oraz Redfox. Urządzenia o wytrzymałej konstrukcji, zapewniające wysoką wydajność. Niezawodne podczas przygotowywania granity, mojitos, mrożonej kawy i innych mrożonych napojów.

Kruszarka do lodu, jaką wybrać?

Dobra kruszarka do lodu powinna wyróżniać się wysokiej jakości wykonaniem, dużą wydajnością pracy, a także wysoką funkcjonalnością. Profesjonalne kruszarki są w stanie przygotować porcję kostek lodu w krótkim czasie. Podczas pracy emitują mało hałasu i są łatwe w czyszczeniu. Warto zwrócić uwagę na to, by kruszarka do lodu posiadała funkcję wyboru rodzaju i rozmiaru kostek, do przygotowywania różnego typu drinków czy potraw.

Profesjonalne, markowe kostkarki do lodu posiadają wysokiej jakości ostrza se stali nierdzewnej, a także wytrzymałe kielichy oraz obudowy. Dobra kruszarka do lodu będzie lekka i mobilna, a jednocześnie wytrzymała. W naszej ofercie dostępnych jest wiele niezawodnych urządzeń do baru, restauracji czy do użytku domowego, ręcznych i elektrycznych.

Wybrane kruszarki z oferty:

Kruszarka elektryczna do lodu Waring to urządzenie o wydajności 13,6 kg/h z dużym otworem wsadowym. Pojemnik na skruszony lód ma pojemność 2,8 kg. Kruszarka w obudowie ze szczotkowanej stali nierdzewnej wyposażona jest nierdzewne ostrze tnące.

Kruszarka do lodu elektryczna Hendi zapewnia wydajność aż 120 kg/h. Jest to profesjonalne urządzenie przystosowane do przygotowywania granity, mojitos, mrożonej kawy i innych mrożonych napojów. Prędkość kruszarki sięga 800 obr/min. Pojemność kielicha wynosi 3 l. Urządzenie posiada kielich i zespół ostrzy ze stali nierdzewnej. Obudowa silnika wykonana jest z lakierowanego odlewu aluminium. Zamknięcie wyposażone jest w mikrowyłącznik. Kruszarka Hendi oferuje możliwość wyboru rozmiaru kruszonego lodu.

Kruszarka elektryczna do lodu Stalgast to urządzenie o wydajności do do 30 kg/h, przystosowane do pracy ciągłej. Wyposażone jest w cichy silnik i posiada duży otwór wsadowy. Jest to kruszarka doskonała do pracy w barach i pubach, gdzie niezbędne jest przygotowywanie dużych ilości lodu do drinków. Posiada nierdzewne ostrze tnące, pojemnik 2 l oraz lejek w standardzie.

Poniżej dostępne są te i inne kruszarki do lodu. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem. W razie potrzeby służymy profesjonalna poradą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Kruszarki do lodu

Minimal Price: 85.37