Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Kebab to jedno z najczęściej wybieranych dań, kiedy potrzebujemy zjeść solidny posiłek poza domem, a nie mamy czasu na długie oczekiwanie. Specyficzna struktura mięsa, wyjątkowy aromat orientalnych przypraw i wyśmienity smak to cechy, którym nie sposób się oprzeć.
Opiekacz do kebaba firmy Roller Grill stanowi obowiązkowe wyposażenie niedużych barów fast food oraz restauracji mających w ofercie to arabskie danie.
3 niezależnie sterowane przy pomocy ergonomicznych pokręteł grzałki zapewniają równomierne grzanie, dzięki czemu mięso zachowuje jednakową strukturę w każdym miejscu, nie przypala się ani nie pozostaje surowe niezależnie od ułożenia.
Istnieje możliwość dokupienia sztycy, osłony termicznej, mocowania na nóż oraz drzwi panoramicznych.
Długość sztycy wynosi 400 mm.
Wsad: 15 kg.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 777370 |
|---|---|
| EAN | 3322126670804 |
| Producent | Roller Grill |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 580,00 mm |
| Głębokość | 660,00 mm |
| Wysokość | 695,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3600 |