Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Gotowanie sous-vide doskonale wpisuje we współczesne trendy żywieniowe – potrawy przygotowywane w ten sposób nie tylko zachowują maksimum smaków i aromatów, ale też niemal nie tracą swoich wartości odżywczych.
Cyrkulator do gotowania sous-vide firmy Stalgast to wysokiej jakości urządzenie doskonale sprawdzające się we wszystkich kuchniach, w których wykorzystuje się metodę sous-vide. Cyrkulator został przystosowany do mocowania w różnych pojemnikach – zarówno z płaską, jak i zaokrągloną krawędzią.
Dzięki wmontowanej pompce cyrkulacja wody jest równomierna. Perfekcyjną konsystencję przygotowywanych dań zapewnia regulacja temperatury co 0,1°C oraz stabilność temperatury, również do 0,1°C.
Urządzenie zostało zaprojektowanie tak, aby sprostać najwyższym wymaganiom, dlatego cyrkulator jest przystosowany do pracy ciągłej. W celu zagwarantowania bezpieczeństwa projektanci Stalgast zastosowali zabezpieczenie przed zbyt niskim poziomem wody.
Wybierając metodę sous-vide zaskoczysz gości lokalu delikatną strukturą i wyjątkowym aromatem serwowanych potraw.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 691100 |
|---|---|
| EAN | 5902898727630 |
| Producent | Stalgast |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 145,00 mm |
| Głębokość | 115,00 mm |
| Wysokość | 325,00 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1500 |