Opis
Nie tylko sprzęt kuchenny idzie z duchem czasu, w restauracjach i barach coraz częściej spotyka się sprzęt ułatwiający pracę kelnerom podczas obsługiwania klientów. Jednym z takich produktów jest Wózek kelnerski do serwowania wykonany z drewna dębowego i wyposażony w cztery kółka skrętne dla łatwego prowadzenia i dwa hamulce dla bezpieczeństwa. Wózek kelnerski do serwowania Verlo z linii Mesos to wygoda obsługi sali, fornir dębowy, lakierowany nadaje wyjątkową odporność na wszelkie szkodliwe czynniki zewnętrze, jednocześnie dbając o szybkie i proste czyszczenie wózka. Wózek kelnerski do serwowania Verlo jest dwupoziomowy, a jego wymiary to: 82x46x85 cm.
- fornir dębowy, lakierowany
- 4 kółka skrętne, 2 z hamulcem
- dwupoziomowy
Linia Mesos
Kolekcja akcesoriów i mebli bufetowych ułatwiających pracę obsłudze restauracji. Wśród nich znajdują się mobilne wózki do serwowania, stoły bankietowe na kółkach, tablice informacyjne typu flipchart i kredowe. Wszystkie wykonane są z bardzo dobrych materiałów – szkła lub drewna dębowego. Są idealne dla osób ceniących wysoką jakość i nowoczesny design.
O marce
Verlo to marka oferująca wysokiej klasy asortyment bufetowy, a także kompleksowe wyposażenie sal bankietowych i imprez outdorowych.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | V-99220 |
|---|---|
| EAN | 5908284707576 |
| Producent | Verlo |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 460,00 mm |
| Wysokość | 850,00 mm |
| Długość | 820,00 mm |
| Materiał wykonania | drewno dębowe |
| Linia | Verlo Mesos |