Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Warnik do wody YATO o pojemności 16 L służy do podgrzewania wody oraz różnego rodzaju napojów. Idealnie sprawdzi się w hotelach, restauracjach oraz podczas eventów i konferencji.
Warnik został wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej, wypolerowanej na wysoki połysk, dzięki czemu urządzenia wkomponują się w każde wnętrze. Prosty, elegancki design i wysoka jakość sprawiają, że warniki YATO zdobyły zaufanie konsumentów z całego świata.
Urządzenie charakteryzuje się wysoką wydajnością grzałek oraz specjalnemu systemowi zabezpieczeń. Grzałka o mocy 1000W umieszczona jest pod dnem warnika, dzięki czemu nie ma bezpośredniego kontaktu z wodą. Zabezpiecza to grzałkę przed powstającym kamieniem, który może prowadzić do przegrzania się urządzenia i późniejszej awarii.
Warnik został zaprojektowany z myślą o łatwym czyszczeniu pojemnika oraz o jego łatwym odkamienianiu. Dodatkowo zastosowanie zabezpieczenia przeciw przegrzaniu się oraz przed pracą na sucho wydłuża żywotność urządzenia.
Urządzenie posiada szeroki zakres temperatur od 30 do 110°C, a wbudowane lampki kontrolne sygnalizują grzanie oraz podtrzymywanie temperatury. Warnik został wyposażony w bezpieczny wyłącznik.
Warnik wyposażony w widoczny wskaźnik poziomu wody ze skalą wyrażoną w litrach.
Dodatkowo urządzenie posiada 2 nienagrzewające się uchwyty, które pozwalają na przenoszenie warnika nawet podczas pracy.
Zastosowany system TWIST-LOCK umożliwia szczelne zamknięcie pokrywki.
Bezkropelkowy kranik zapewnia komfort podczas nalewania wody lub innych napojów.
Możliwość zainstalowania tacki ociekowej YATO YG-04325.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | YG-04318 |
|---|---|
| EAN | 5906083003325 |
| Producent | Yato Gastro |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wysokość | 503,00 mm |
| Średnica | 268,00 mm |
| Pojemność | 16,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2600 |
| Temperatura minimalna | 30 °C |
| Temperatura maksymalna | 110 °C |
| Podwójne ścianki | Nie |
| Tacka ociekowa | Nie |