Podobne modele
Opis
Dystrybutor do grzanego wina 130 l/h
Dystrybutor do grzanego wina to idealne rozwiązanie dla punktów gastronomicznych i eventów sezonowych. Umożliwia błyskawiczne serwowanie dużej ilości grzanego wina bez konieczności ciągłego podgrzewania i przelewania.
Materiał wykonania
Obudowa urządzenia została wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej, odpornej na korozję i łatwej w czyszczeniu. To gwarancja trwałości, nawet przy intensywnym, codziennym użytkowaniu w warunkach gastronomicznych.
Ergonomia
Urządzenie wyposażone jest w dwa wygodne kurki oraz wyjmowaną tackę ociekową z praktyczną szufladą pod spodem. Kompaktowa forma oraz intuicyjna obsługa sprawiają, że idealnie wpasuje się w przestrzeń za barem lub na stanowisku sprzedaży.
Cechy produktu:
- krótki czas nagrzewania,
- dwie osobno załączane elektryczne pompki,
- lampki kontrolne.
W zestawie:
- 2 wężyki zasysające,
- 2 łączniki do wężyków,
- tacka ociekowa (wyjmowana),
- zintegrowane pompki.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 200119 |
|---|---|
| EAN | 4015613763255 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 287,00 mm |
| Głębokość | 690,00 mm |
| Wysokość | 398,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 9000 |
| Temperatura maksymalna | 85 °C |