Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Długie, chłodne wieczory sprzyjają delektowaniu się aromatycznymi, gorącymi napojami.
Warnik do grzanego wina marki Bartscher o pojemności 25 litrów to doskonałe rozwiązanie dla firm cateringowych oraz restauracji hotelowych. Pokrywa wykonana ze szkła pozwala na bieżąco kontrolować zawartość zbiornika, bez konieczności każdorazowego podnoszenia pokrywy, a tym samym straty temperatury i aromatu.
Obudowa ze stali szlachetnej doskonale utrzymuje ciepło, jest odporna na zarysowania i wgniecenia oraz łatwo zachować ją w czystości. Uchwyty z tworzywa sztucznego zmniejszają ryzyko poparzeń w trakcie przenoszenia urządzenia z gorącą zawartością oraz przy podnoszeniu pokrywy.
Nalewanie przy użyciu poręcznego kranika jest bardzo wygodne, łatwe w dozowaniu porcji oraz higieniczne. Sterowanie za pomocą pokrętła zapewnia prostą obsługę urządzenia. Zakres temperatury wynosi od 30 do 100°C.
Warnik może służyć również do podgrzewania wody na herbatę lub kawę.
W zestawie ruszt o średnicy 320 mm.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | A200052 |
|---|---|
| EAN | 4015613443195 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 450,00 mm |
| Głębokość | 450,00 mm |
| Wysokość | 470,00 mm |
| Pojemność | 25,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2000 |
| Temperatura minimalna | 30 °C |
| Temperatura maksymalna | 100 °C |
| Podwójne ścianki | Nie |
| Tacka ociekowa | Nie |