Podobne modele
Opis
Grill kontaktowy Bartscher o gładko-ryflowanej powierzchni umożliwia przygotowywanie grillowanych przekąsek, dlatego doskonale sprawdzi się w każdej profesjonalnej kuchni oferującej dania z grilla.
Ryflowana płyta grzewcza zapewnia efekt grilla węglowego. Powierzchnia robocza wykonana z żeliwa pokrytego emaliowaną powłoką gwarantuje doskonałą obróbkę termiczną produktów, bez ryzyka przyklejania się ich do płyt grzewczych.
Temperatura regulowana termostatycznie poręcznym pokrętłem w zakresie 50 – 300°C pozwala dostosować intensywność grzania odpowiednio do struktury obrabianych produktów. Obudowa ze stali nierdzewnej jest gwarancją trwałości, odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwości czyszczenia.
W zestawie szczotka do czyszczenia oraz pojemnik na tłuszcz.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | A150668 |
|---|---|
| EAN | 4015613391656 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 290,00 mm |
| Głębokość | 395,00 mm |
| Wysokość | 210,00 mm |
| Wymiary powierzchni roboczej | płyta grillowa górna : 214 x 214 mm , płyta grillowa dolna : 220 x 235 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1800 |
| Typ powierzchni roboczej | góra ryflowana , dół gładki |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |