Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Produkty przyrządzone na grillu odznaczają się niepowtarzalnym smakiem, którego nie da się osiągnąć w żaden inny sposób. Niestety nie każda kuchnia może pozwolić sobie na grillowanie w tradycyjny sposób. Zrezygnowanie z takich dań w menu restauracji może okazać się sporym błędem. Tak przygotowane dania cieszą się sporą popularnością.
Grill kontaktowy "Panini-MDI" marki Bartscher to profesjonalne urządzenie, na którym przyrządzisz dania z grilla najwyższej jakości. Urządzenie wyposażone jest w obustronnie ryflowane płyty robocze zapewniające idealne rozprowadzanie temperatury podczas przygotowywania posiłku. Dzięki temu zyskujesz pewność, że danie będzie doskonale wysmażone. Dla zwiększenia bezpieczeństwa użytkownika urządzenie posiada kontrolkę, która informuje o procesie nagrzewania się.
W celu zwiększenia komfortu użytkowania, grill został wyposażony w timer i sygnał dźwiękowy. Dzięki temu osoba przyrządzająca posiłek nie musi nieustannie pilnować urządzenia.
Regulacja temperatury urządzenia sięga od 50°C do 300°C. Dodatkowo można ją zmieniać w odstępach, co 0,1°C. Pozwoli to bez najmniejszych problemów dostosować moc i temperaturę do aktualnie przyrządzanej potrawy.
Cechy urządzenia:
- w zestawie znajduje się szczotka do czyszczenia płyt grillowych, ryflowanych.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | A150974 |
|---|---|
| EAN | 4015613737881 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 419,00 mm |
| Głębokość | 400,00 mm |
| Wysokość | 200,00 mm |
| Materiał wykonania | emaliowany, stal nierdzewna, żeliwo |
| Kolor | Czarny/Stalowy |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2200 |
| Typ powierzchni roboczej | płyta żeliwna |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |