Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Grill kontaktowy podwójny Bartscher o gładkiej powierzchni umożliwia przygotowywanie grillowanych przekąsek, dlatego doskonale sprawdzi się w każdym lokalu mającym w ofercie dania z grilla.
Powierzchnia robocza z emaliowanego żeliwa zapewnia bezpieczną, higieniczną obróbkę produktów oraz zapobiega przyklejaniu się ich do płyt grzewczych. Regulacja temperatury w zakresie 50 – 300°C umożliwia perfekcyjne grillowanie.
Lampki kontrolne informują o trybie pracy urządzenia. Obudowa ze stali nierdzewnej gwarantuje łatwość w utrzymaniu czystości oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.
W zestawie szczotka do czyszczenia.
Cechy urządzenia:
- pojemnik na tłuszcz,
- stopień ochrony: IPX3,
- sygnał dźwiękowy po upływie czasu grillowania (0 – 15 min),
- wymiary płyty grillowej górnej: 340x220 mm,
- wymiary płyty grillowej dolnej: 360x285 mm.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | A150779 |
|---|---|
| EAN | 4015613717166 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 410,00 mm |
| Głębokość | 400,00 mm |
| Wysokość | 200,00 mm |
| Wymiary powierzchni roboczej | płyta grillowa górna : 340 x 220 mm , płyta grillowa dolna : 360 x 285 mm |
| Materiał wykonania | emaliowany, stal nierdzewna, żeliwo |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2200 |
| Typ powierzchni roboczej | gładka |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |