Podobne modele
Opis
Niektóre hotele czy restauracje mogą pochwalić się własnymi wyrobami masarskimi. Niepowtarzalny smak swojskich wędlin sprawia, że goście hotelowi mogą cieszyć się z posiłków najwyżej jakości. Oprócz smaku ważna jest też odpowiednia prezentacja wędliny. Aby to uzyskać niezbędne będzie skorzystanie z profesjonalnego sprzętu.
Krajalnica do wędlin 275 mm marki Bartscher to świetny wybór. Maszyna doskonale poradzi sobie z wędlinami i potnie je w elegancki i dokładny sposób. Dzięki niej bez większego trudu udekorujesz w piękny sposób talerz świeżymi wyrobami masarskim. Wbudowany ukośny nóż gwarantuje niezawodną pracę. Posiada on również dociskacz do resztek, dzięki któremu nie będą one stanowić problemu. Kolejnym udogodnieniem jest ostrzałka do noża, który czuwa nad jakością ostrza, oraz prowadnice wielkości plastra. Dla bezpieczeństwa maszyna wyposażona została w podwójną osłonę noża i wyłącznik elektromagnetyczny.
Urządzenie wykonane jest z aluminium, pleksiglasu oraz tworzywa sztucznego, co zwiększa odporność całości na uszkodzenia mechaniczne, zadrapania, czy wgniecenia. Dodatkowo jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 174276 |
|---|---|
| EAN | 4015613673189 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR | |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 435,00 mm |
| Głębokość | 520,00 mm |
| Wysokość | 385,00 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 130 |
| Regulacja grubości | 1 - 12 mm |







