Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Krajalnica do kiełbasek elektryczna marki Bartscher to urządzenie przydatne w bufetach, restauracjach hotelowych oraz lokalach z nakładanym jedzeniem.
Regulacja grubości plastrów w zakresie 5 – 35 mm pozwala dostosować rozmiar kawałków kiełbasek do potrzeb. Podwójny, sierpowaty nóż zapewnia szybkie i precyzyjne krojenie. Z pomocą urządzenia błyskawicznie otrzymujemy gotowy produkt, który stanowi doskonały dodatek do dań głównych.
Wykonanie ze stali niklowo-chromowej zapewnia higieniczne, bezpieczne dla żywności warunki pracy oraz łatwość czyszczenia, a wygodna rączka gwarantuje ergonomiczne użytkowanie. Stabilna podstawa zapobiega przesuwaniu się krajalnicy w tracie jej obsługi.
Urządzenie posiada funkcję automatycznego włączania. Elektroniczne sterowanie sprawia, że krajalnica jest bardzo prosta w obsłudze. Średnica leja do napełniania wynosi 47 mm.
Do urządzenia można zakupić nóż zapasowy o kodzie 120582.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 120578 |
|---|---|
| EAN | 4015613505138 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 185,00 mm |
| Głębokość | 210,00 mm |
| Wysokość | 325,00 mm |
| Materiał wykonania | stal niklowo-chromowa |
| Regulacja grubości | 5 - 35 mm |