Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Opiekacz rolkowy do parówek marki Bartscher posiada 7 nieprzywierających rolek umożliwiających jednoczesne przygotowywanie 18 parówek do hot-dogów. Urządzenie doskonale sprawdzi się we wszelkich punktach gastronomicznych serwujących znaczne ilości bułek z parówką. Opiekacz w szczególności sprawdzi się na stacjach paliw, w barach typu fast-food oraz w sklepach spożywczych.
Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej odpornej na zarysowania mechaniczne. Ponadto zastosowana stal szlachetna jest łatwa w zachowaniu czystości oraz nie pochłania zapachów.
Opiekacz rolkowy został wyposażony w 2 strefy grzewcze - 4 rolki z przodu oraz 3 rolki z tyłu. Strefy grzewcze regulowane osobno za pomocą termostatu. Urządzenie umożliwia pracę w zakresie temperatur 20°C-110°C. Możliwość regulacji temperatury sprawia, że klienci zawsze otrzymują ciepłe parówki w kilka chwil.
Dla zachowania wysokiego poziomu higieny opiekacz rolkowy Bartscher został wyposażony w pojemnik na tłuszcz.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 104922 |
|---|---|
| EAN | 4015613731704 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 600,00 mm |
| Głębokość | 320,00 mm |
| Wysokość | 230,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 590 |
| Temperatura minimalna | 20 °C |
| Temperatura maksymalna | 110 °C |
| Sterowanie | mechaniczne |