Podobne modele
Opis
Maszynka do mięsa FW10 marki Bartscher z ruchem postępowym i wstecznym. Maszynka idealnie nadaje się do przygotowywania mięsa mielonego, pasztetów, past kanapkowych, a nawet wyciskania ciasteczek.
Obudowa urządzenia została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, a lej załadowczy został wykonany ze stali nierdzewnej/odlewu aluminium, dzięki czemu urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwe w zachowaniu czystości.
Zastosowanie niezawodnego silnika oraz wysokiej mocy zapewnia maksymalną wydajność na poziomie 10 kg na godzinę.
Dla komfortu pracy urządzenie zostało wyposażone w zintegrowaną półkę do przechowywania sitek.
W zestawie:
- 3 sitka ze stali nierdzewnej: 3, 4,8, 8 mm
- 1 czteroramienny nóż ze stali nierdzewnej
- 1 nasadka do przygotowywania "kebbe"
- 1 nasadka do napełniania kiełbas
- 1 przystawka do ciastek
Cechy urządzenia:
- Przekrój tarcz: 62 mm
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 370224 |
|---|---|
| EAN | 4015613580739 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 350,00 mm |
| Głębokość | 205,00 mm |
| Wysokość | 340,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 850 |
| Rozmiar sitka | 8 (~62 mm) |
| Wydajność na godzinę | 10,00 kg/h |
| System mielący | Jednozakresowy |
| Rewers wentylatora | Tak |