Podobne modele
Opis
Miesiarka spiralna marki Bartscher z wyjmowaną dzieżą to profesjonalne urządzenie pozwalające na wyrabianie ścisłych ciast, zaprojektowane w szczególności z myślą o zastosowaniu w pizzeriach i innych lokalach gastronomicznych. Dzięki wydajnemu silnikowi i pojemnej dzieży, umożliwia jednoczesne przygotowanie nawet 25 kg/32 l ciasta.
Materiał wykonania
Solidna obudowa miesiarki została wykonana z odlewu żeliwnego z powłoką, co zapewnia wieloletnią wytrzymałość i odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne czy rdzewienie. Wyjmowana dzieża oraz hak do wyrabiania ciasta są z kolei wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która chroni te elementy przed korozją i ułatwia czyszczenie.
Regulacja prędkości
Sterowanie urządzeniem jest proste i intuicyjne. Miesiarka jest wyposażona w regulację prędkości, która pozwala zarówno na wyrabianie ciasta, jak i podtrzymywanie jego idealnej konsystencji już po przygotowaniu. Do zmiany prędkości urządzenia służy wygodny mechaniczny przełącznik.
Ergonomia
Miesiarka posiada funkcjonalną podnoszoną głowicę, która pozwala na wygodną i bezpieczną obsługę urządzenia. Dla pełnego bezpieczeństwa korzystania, sprzęt jest wyposażony w czujnik do detekcji położenia misy.
Dodatkowe informacje
- Urządzenie z przyłączem 3 NAC (400 V). Wymaga podłączenia przez specjalistę z uprawnieniami elektryka.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 101868 |
|---|---|
| EAN | 4015613696775 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 450,00 mm |
| Głębokość | 780,00 mm |
| Wysokość | 735,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 1500 |
| Wsad | 25 kg / 32 litry |