Podobne modele
Opis
Płyta grillowa marki Bartscher to poręczne urządzenie umożliwiające szybką obróbkę termiczną artykułów spożywczych przy wykorzystaniu energii gazowej (gaz ziemny). Urządzenie dzięki dużej mocy przyłączeniowej 4 kW gwarantuje błyskawiczną obróbkę ryb, mięsa i warzyw.
Obudowa urządzenia została wykonana z wysokiej jakości stali niklowo-chromowej odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwej w zachowaniu czystości. Stal wykorzystana do produkcji urządzenia spełnia wszelkie normy Państwowej Inspekcji Sanitarnej, dzięki czemu płyta grillowa może być wykorzystywana w profesjonalnej gastronomii.
Płyta grillowa Bartscher została wyposażona w regulację temperatury w zakresie 50 – 270°C, dzięki czemu umożliwia dobór intensywności grzania odpowiednio do rodzaju i struktury grillowanych produktów.
Powierzchnia grillowa wykonana jest ze stali, która doskonale oddaje ciepło, co znacznie poprawia dynamikę pracy, a także zmniejsza zużycie energii. Dla zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania płyta grillowa została wyposażona w osłonę przeciwbryzgową przyspawaną na stałe.
W zestawie skrobak do czyszczenia, pojemnik na tłuszcz oraz dysze propanowe.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | A3700331 |
|---|---|
| EAN | 4015613390932 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 325,00 mm |
| Głębokość | 580,00 mm |
| Wysokość | 310,00 mm |
| Materiał wykonania | stal niklowo-chromowa |
| Zasilanie | Gaz |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 270 °C |