Podobne modele
Opis
Płyta grillowa marki Bartscher to profesjonalne urządzenie przeznaczone do grillowania lub smażenia mięs, warzyw, a także różnego rodzaju dodatków spożywczych. Płyta grillowa doskonale sprawdzi się w restauracjach, barach, a także hotelach. Urządzenie dzięki stosunkowo wysokiej mocy elektrycznej - 3 kW gwarantuje odpowiednie osiągi w małych oraz średnich lokalach gastronomicznych.
Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania. Ponadto powierzchnia smażenia została wykonane ze stali chromowanej na twardo, dzięki czemu przygotowywane dania nie przywierają do grilla. Powierzchnia płyty roboczej - gładka.
Grillowanie potraw odbywa się w bezpiecznym przedziale temperatur - 50°C-300°C, dzięki czemu użytkownik płyty grillowej może dobrać odpowiednią temperaturę w zależności od przyrządzanego dania. Urządzenie posiada 1 strefę grzewczą.
Dla zachowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa urządzenie zostało wyposażone w lampkę kontrolną informującą o włączeniu i wyłączeniu płyty grillowej.
Cechy urządzenia:
- zdejmowany komin,
- osłona przeciwbryzgowa przyspawana na stale,
- w zestawie 1 skrobak do czyszczenia powierzchni grilla.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | A370131 |
|---|---|
| EAN | 4015613724256 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 330,00 mm |
| Głębokość | 625,00 mm |
| Wysokość | 450,00 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 320,00 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 480,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3000 |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Sterowanie | mechaniczne |