Podobne modele
Opis
A może tak herbata w iście rosyjskim stylu? Z samowarem Bartscher to możliwe w Twoim lokalu.
Samowar o pojemności 3 litrów marki Bartscher to urządzenie przystosowane do użytkowania w profesjonalnej gastronomii. Nawiązujący do tradycji design połączony z nowoczesnym wykończeniem sprawia, że samowar prezentuje się bardzo interesująco i przyciąga uwagę gości.
Dzbanek na herbatę o pojemności 1,2 litra zapewnia odpowiednią ilość intensywnej esencji herbacianej. Istnieje możliwość regulacji temperatury:
- Warm – ciepła woda, temperatura wody około 60-70°C,
- Hot – gorąca woda, temperatura wody około 85-95°,
- Boil – wrząca woda, temperatury wody około 100°C,
- Gotowanie okresowe – temperatura wody około 95-100°C. W celu uruchomienia trybu gotowania okresowego pokrętło regulatora temperatury należy obrócić do tyłu tak daleko, aż zgaśnie kontrolka pracy.
Urządzenie, oprócz zaparzania wody, posiada funkcję utrzymywania temperatury. Lampka kontrolna informuje o procesie nagrzewania. W trosce o bezpieczeństwo w samowarze zastosowano ochronę przed przegrzaniem oraz automatyczne wyłączanie.
Wykonanie ze stali szlachetnej zapewnia nie tylko bezpieczeństwo i higienę, ale także estetyczny wygląd urządzenia. W rączkach zastosowano izolację termiczną, dzięki czemu nie ma ryzyka poparzenia się nagrzanym urządzeniem podczas jego przenoszenia czy nalewania naparu.
W zestawie filtr siatkowy do herbaty.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 191001 |
|---|---|
| EAN | 4015613488790 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 305,00 mm |
| Głębokość | 210,00 mm |
| Wysokość | 490,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1500 |
| Temperatura minimalna | 60 °C |
| Temperatura maksymalna | 100 °C |