Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 370249 |
|---|---|
| EAN | 4015613775890 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR | |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 97,00 mm |
| Głębokość | 97,00 mm |
| Wysokość | 10,00 mm |
| Materiał wykonania | stal węglowa |
Kontynuuj Podsumowanie używając swojego konta
Kontynuuj Podsumowanie jako nowy klient
Stworzenie konta ma wiele korzyści:
| Numer katalogowy | 370249 |
|---|---|
| EAN | 4015613775890 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR | |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 97,00 mm |
| Głębokość | 97,00 mm |
| Wysokość | 10,00 mm |
| Materiał wykonania | stal węglowa |
Od lat w branży HoReCa
Od 2012 roku wspieramy restauratorów, kucharzy i inwestorów w tworzeniu profesjonalnych zapleczy gastronomicznych. Znamy potrzeby branży od kuchni, dlatego możemy zaproponować rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb Twojego biznesu.
Ponad 35 tys. produktów w ofercie
Stale poszerzamy nasz asortyment o sprawdzony sprzęt i akcesoria z oferty wiodących producentów. Wszystko, czego potrzebuje Twoja gastronomia, w jednym miejscu - wygodnie i zawsze w atrakcyjnych cenach!
Realizacja od projektu po dostawę
Z nami wyposażysz swój lokal od A do Z. Przygotowujemy projekty technologiczne, doradzamy w wyborze sprzętu, realizujemy dostawy i montaże na terenie całej Polski i zapewniamy serwis oraz wsparcie posprzedażowe.
Szybka realizacja i wsparcie na każdym etapie
Rozumiemy, że w gastronomii czas jest na wagę złota. Dlatego działamy szybko, dbając o płynny proces realizacji zamówienia i sprawną komunikację z klientem na każdym etapie współpracy.