Podobne modele
Opis
Hot-dogi to jedna z tych przekąsek, po które najchętniej sięgamy w podróży albo kiedy nie mamy czasu na przygotowanie posiłku w domu lub długie oczekiwanie w restauracji.
Podgrzewacz do bułek hot-dog z pojemnikiem na parówki od firmy Bartscher to bardzo poręczne urządzenie, które doskonale sprawdzi się w barach szybkiej obsługi, małych, przydrożnych punktach gastronomicznych oraz na stacjach paliw.
Urządzenie umożliwia podgrzanie jednorazowo 4 bułek dzięki specjalnym, odpowiednio wyprofilowanym elementom grzewczym. Zakres temperatury wynosi od 40 do 100°C, przez co zapewnia zawsze świeże, doskonale ciepłe hot-dogi.
Podgrzewacz został wyposażony w termostat bezpieczeństwa. Wykonanie z wysokiej jakości komponentów sprawia, że urządzenie jest proste w zachowaniu czystości, dzięki czemu obróbka termiczna produktów zawsze przebiega w higienicznych warunkach.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | A120408 |
|---|---|
| EAN | 4015613443065 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 500,00 mm |
| Głębokość | 285,00 mm |
| Wysokość | 390,00 mm |
| Pojemność | 1,25 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 960 |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 4 szt. |
| Temperatura minimalna | 40 °C |
| Temperatura maksymalna | 100 °C |