Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Podgrzewacz do parówek to urządzenie przeznaczone do małych barów, punktów gastronomicznych, sklepów spożywczych oraz stacji paliw.
Wykonanie ze stali szlachetnej zapewnia higieniczne warunki pracy, łatwość w zachowaniu czystości, bezpieczeństwo do kontaktu z żywnością oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Zakres temperatury od 30 do 100°C umożliwia dostosowanie intensywności grzania odpowiednio do natężenia ruchu w lokalu i zapotrzebowania na ciepłe hot-dogi.
Lampka kontrolna informuje o pracy urządzenia, dzięki czemu przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa pracowników obsługujących podgrzewacz.
Urządzenie jest wyposażone w termostat bezpieczeństwa.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | A120407 |
|---|---|
| EAN | 4015613432601 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 295,00 mm |
| Głębokość | 295,00 mm |
| Wysokość | 415,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 800 |
| Temperatura minimalna | 30 °C |
| Temperatura maksymalna | 100 °C |