Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Bemar jezdny Bartscher to bardzo przydatne urządzanie podczas organizacji różnego rodzaju imprez i przyjęć, dlatego nie powinno go zabraknąć w żadnym bufecie ani firmie cateringowej.
Wykonanie z wysokiej jakości stali chromowo-niklowej jest gwarancją odporności na uszkodzenia mechaniczne, łatwości w czyszczeniu oraz bezpieczeństwa dla żywności.
Komora o pojemności 2xGN 1/1 200 mm posiada podwójne ścianki, dzięki czemu zapewnia długotrwałe utrzymywanie potraw w cieple. Urządzenie wykorzystuje ogrzewanie suche. Zakres temperatury wynoszący 30 – 90°C umożliwia dostosowanie mocy grzania odpowiednio do ilości i rodzaju podgrzewanych posiłków. Dodatkowo strefy grzewcze sterowane są osobno.
Bemar jezdny posiada 4 skrętne kółka, z czego 2 z opcją blokowania, dzięki czemu jest bardzo prosty w obsłudze. Długi, 3-metrowy przewód daje szerokie możliwości podpięcia bemaru.
Urządzenie do samodzielnego montażu. Pojemniki GN nie wchodzą w skład zestawu.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 200254 |
|---|---|
| EAN | 4015613505312 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 650,00 mm |
| Głębokość | 820,00 mm |
| Wysokość | 855,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1000 |
| Temperatura minimalna | 30 °C |
| Temperatura maksymalna | 90 °C |
| Konstrukcja | skręcana |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Samodzielny montaż | Tak |