Podobne modele
Opis
Bemar jezdny Bartscher to bardzo przydatne urządzanie podczas organizacji różnego rodzaju imprez i przyjęć, dlatego nie powinno go zabraknąć w żadnym bufecie ani firmie cateringowej.
Wykonanie z wysokiej jakości stali chromowo-niklowej jest gwarancją odporności na uszkodzenia mechaniczne, łatwości w czyszczeniu oraz bezpieczeństwa dla żywności.
Komora o pojemności 3xGN 1/1 200 mm wykorzystuje ogrzewanie wodą. Zakres temperatury wynoszący 30 – 90°C umożliwia dostosowanie mocy grzania odpowiednio do ilości i rodzaju podgrzewanych posiłków. Dodatkowo strefy grzewcze sterowane są osobno.
Bemar jezdny posiada 4 skrętne kółka, z czego 2 z opcją blokowania, dzięki czemu jest bardzo prosty w obsłudze. Wózek wyposażony jest w przewód o długości 1,7 metra oraz w kranik spustowy.
Urządzenie dostarczane w stanie całkowicie zmontowanym. Pojemniki GN nie wchodzą w skład zestawu.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 200262 |
|---|---|
| EAN | 4015613671802 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 655,00 mm |
| Głębokość | 1 300,00 mm |
| Wysokość | 910,00 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2100 |
| Temperatura minimalna | 30 °C |
| Temperatura maksymalna | 90 °C |
| Konstrukcja | spawana |
| Ilość komór | 3 szt. |
| Samodzielny montaż | Nie |