Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Frytownica Kitchen Line 2x6l Hendi jest idealnym rozwiązaniem do małej gastronomii. Najważniejszą cechą tej frytownicy jest to, że posiada ona system „zimnej strefy”. System „zimnej strefy” polega na tym, że podczas smażenia resztki, które wypadną z koszyka trafiają poniżej poziomu grzałek, zwiększając w ten sposób wydajność tłuszczu. Pozostałości ze smażenia nie przypalają się, dzięki czemu smażone produkty są idealnie przyrumienione i chrupiące. Frytownica Kitchen Line Hendi posiada zdejmowany element sterujący wraz z zabezpieczeniem wyłączającym urządzenie. Wyjmowany pojemnik na olej posiada długi, izolowany uchwyt, dzięki któremu wyjmowanie smażonych frytek jest szybkie i wygodne.
Materiał wykonania:
- Obudowa ze stali nierdzewnej 18/0
- Pojemnik na olej ze stali nierdzewnej
W zestawie:
- 2 x koszyk na frytki
- 2 x pokrywa
Cechy produktu:
- System "zimnej strefy" - resztki, które wypadną z koszyka trafiają poniżej poziomu grzałek
- Zdejmowany element sterujący
- Zabezpieczenie wyłączające urządzenie w momencie zdjęcia elementu sterującego
- Lampka kontrolna informująca o pracy urządzenia
- Regulacja temperatury do 190°C
- Termostat chroniący urządzenie przed przegrzaniem z funkcją resetowania
- Wyjmowany pojemnik na olej z izolowanym uchwytem
- Łatwe czyszczenie
- 2 głowice grzewcze z 2 niezależnymi systemami zasilania – wymagane 2 gniazda.
Zdjęcie poglądowe.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 205853 |
|---|---|
| EAN | 8711369205853 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 550,00 mm |
| Głębokość | 430,00 mm |
| Wysokość | 290,00 mm |
| Pojemność | 12,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Linia | Hendi Kitchen Line |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 6600 |
| Ilość komór | 2 szt. |
| Wymiary kosza | 240 x 190 x 140 mm |