Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Kebab jest niekwestionowanym liderem wśród dań typu fast food w Polsce.
To proste, ale jakże smaczne danie podbija centra handlowe, a nawet rynki dużych miast.
Kebab gazowy Profi Line marki Hendi to świetne rozwiązanie dla małych lokali serwujących dania kuchni tureckiej. Kebab został wyprodukowany w Turcji, dzięki czemu mamy pewność, że urządzenie jest wykonane na wzór tradycyjnych tureckich opiekaczy.
Urządzenie zostało wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwe w zachowaniu czystości. Dodatkowo dla zachowania najwyższego poziomu higieny kebab został wyposażony w wyjmowaną tacę na wytopiony tłuszcz.
Zastosowanie szerokiej powierzchni grzewczej znacznie skraca czas pieczenia, a dzięki dodatkowym osłoną termicznym zużycie energii jest do 30% mniejsze. Osłony termiczne zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Możliwość odchylania skrzydłowo (prawa i lewa) z możliwością ich odkręcenia.
Silnik umiejscowiony na górze urządzenie pozwala na zmianę kierunku obrotów rożna.
Dla zachowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa projektanci urządzenia Profi Line wyposażyli je w zawór bezpieczeństwa.
Istnieje możliwość regulacji odległości rożna od elementów grzewczych.
Osłona palnika została wykonana ze stali nierdzewnej AISI 310.
Cechy urządzenia:
- Wymagane podłączenie do prądu.
- Długosć rożna: 725 mm, wsad mięsa do 40 kg, maksymalne wymiary beli mięsa ø400x510 mm.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 143087 |
|---|---|
| EAN | 8711369143087 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 550,00 mm |
| Głębokość | 700,00 mm |
| Wysokość | 960,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Linia | Hendi Profi Line |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc palników / płyt grzewczych | 9,75 kW |
| Rodzaj gazu | Gaz ziemny |