Podobne modele
Opis
Mandolina do cięcia Hendi Shōgun 将軍 to wyprodukowane w Japonii narzędzie o jakości premium, które umożliwia krojenie warzyw na niezwykle cienkie i perfekcyjnie równe plastry, słupki i ozdobne kształty. Dzięki japońskiej mandolinie cięcie jest nie tylko o wiele bardziej precyzyjne, niż w przypadku zwykłego noża, ale też szybsze i bezpieczniejsze.
Materiał wykonania
Ostrza mandoliny zostały wykonane z twardej japońskiej stali nierdzewnej SUS 420J2, o bardzo wysokiej odporności na korozję oraz trwałości. Obudowa jest wykonana z wytrzymałego, łatwego do utrzymania w czystości tworzywa ABS, a osłona na palce (holder) z polipropylenu.
Element tnący
Mandolina jest wyposażona w:
- płaskie, wbudowane ostrze tnące – idealne do cięcia na bardzo cienkie, niemal przezroczyste plastry,
- 3 wymienne ostrza ząbkowane do cięcia w słupki julienne o grubościach: 1 mm, 2 mm, 8 mm,
- osłonę na palce do ochrony przed skaleczeniem i przytrzymania warzyw/owoców podczas cięcia.
Grubość cięcia można płynnie regulować w zakresie od 1 do 5 mm.
Dodatkowe informacje
- Nie nadaje się do mycia w zmywarce.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 221280 |
|---|---|
| EAN | 8711369221280 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 380,00 mm |
| Głębokość | 158,00 mm |
| Wysokość | 47,00 mm |
| Materiał wykonania | polipropylen, stal nierdzewna, tworzywo abs |