Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Maszynka do makaronu marki Hendi to niezastąpione urządzenie do przygotowywanie świeżego domowego makaronu.
Zastosowane w urządzeniu pokrętło do regulacji grubości ciasta pozwala na 7-stopniową zmianę grubości od 0,2 do 2,5 mm.
Maszynka wyposażona w trzy wałki/ostrza ze stopu aluminium, które zapewniają idealną jakość wytwarzanego makaronu.
Wałki i ostrza służą do wałkowania ciasta, makaronu tagliatelle i fettuccine.
Z pomocą maszynki Hendi można przygotować makaron z ciasta o maksymalnej szerokości 140 mm.
Dla zachowania bezpieczeństwa urządzenie można przymocować do stołu za pomocą dołączonego uchwytu.
Maszynka do makaronu Hendi została wyposażona w ergonomiczną korbkę.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 224830 |
|---|---|
| EAN | 8711369224830 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 440,00 mm |
| Głębokość | 382,00 mm |
| Wysokość | 340,00 mm |
| Materiał wykonania | aluminium, stal nierdzewna |
| Regulacja grubości | 0,2-2,5 |