Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Obowiązkiem każdego właściciela lokalu gastronomicznego jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim gościom lokalu pod różnym względem. Jednym z największych zagrożeń są wirusy i bakterie znajdujące się na pożywieniu.
Naświetlacz do jaj marki Hendi to specjalistyczne urządzenie, które dezynfekuje jaja. Dzięki niemu pozbędziesz się groźnych dla człowieka bakterii i wirusów. Zasada działania produktu nie jest skomplikowana. Lampa UV naświetla jajka i pozbywa się wszystkich niepożądanych rzeczy. Czas naświetlania wynosi 2 minuty i 30 sekund. Ilość jajek, jakie możemy jednorazowo umieścić w urządzeniu to 10.
Naświetlacz do jaj został wykonany ze stali nierdzewnej, odpornej na uszkodzenia, a także łatwej w utrzymaniu czystości. Szuflada urządzenia natomiast została wyposażona w stalową kratkę pokrytą poliestrową farbą proszkową odporną na działanie promieni UV. Co więcej, przegroda jest szczelna, dzięki czemu promieniowanie nie wydostaje się na zewnątrz.
Naświetlanie zostaje automatycznie wyłączone przy otwarciu szuflady, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikowi. Jaja mogą być natychmiast użyte zaraz po procesie sterylizacji.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 281253 |
|---|---|
| EAN | 8711369281253 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 422,00 mm |
| Głębokość | 228,00 mm |
| Wysokość | 188,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2x16 |