Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Sterylizator do noży marki Hendi to niezbędne urządzenie w każdej profesjonalnej kuchni. Z jego pomocą w krótkim czasie poddasz wszystkie noże procesowi sterylizacji.
Sterylizacja noży odbywa się poprzez promieniowanie UV. Promienie UV unieszkodliwiają wszystkie bakterie oraz drobnoustroje, dzięki czemu noże nadają się do ponownego kontaktu z żywnością.
Obudowa urządzenie została wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwa w zachowaniu czystości.
Dla zachowania maksymalnego poziomu bezpieczeństwa drzwi sterylizatora zamykane są na klucz, dzięki czemu nie dojdzie do przypadkowego otworzenia drzwi podczas procesu sterylizacji.
Urządzenie zostało wyposażone w stojak wewnętrzny do różnych rodzajów noży wykonany ze stali nierdzewnej.
Timer do 120 minut.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 281215 |
|---|---|
| EAN | 8711369281215 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 482,00 mm |
| Głębokość | 155,00 mm |
| Wysokość | 613,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 15 |