Podobne modele
Opis
Nóż japoński Deba Sekiryu z katalogu Hendi to tradycyjny nóż japońskich kucharzy przeznaczony do wstępnego przygotowywania ryb – oprawianie, filetowanie. Ponadto nóż Deba doskonale radzi sobie z filetowaniem i krojeniem drobiu, a także usuwaniem kości z delikatnego mięsa.
Wyprodukowany w Japonii, nóż Sekiryu łączy w sobie tradycyjny design, najwyższą jakość wykonania oraz idealne wyważenie, co sprawia, że praca z nim to czysta przyjemność.
Materiały wykonania:
- Ostrze – japońska stal nierdzewna sus 420J2,
- Rękojeść – drewno topolowe.
Nóż ostrzony jednostronnie. Twardość ostrza około 53 HRC.
Nóż Deba Sekiryu pozwala na zachowania wyjątkowej precyzji cięcia.
Klinga zwężająca się ku dołowi.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 845097 |
|---|---|
| EAN | 8711369845097 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR | HENDI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Firmowa 12, 62-023 Robakowo, PL |
| Gwarancja | 1 rok |
| Długość | 275,00 mm |
| Długość ostrza [mm] | 150,00 mm |
| Grubość | 3 mm |
| Materiał wykonania | drewno, stal nierdzewna |
| Mycie w zmywarce | Nie |















