Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Taboret gazowy 1-palnikowy Kitchen Line XL marki Hendi to urządzenie grzewcze przeznaczone do kuchni restauracyjnych, hotelowych, a także do stołówek, firm cateringowych i innych lokali gastronomicznych. Taboret XL charakteryzuje się możliwością zasilania zarówno gazem z butli jak i gazem ziemnym.
Materiał wykonania
Obudowa taboretu gazowego Hendi została wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwa w zachowaniu czystości. Zastosowana stal nierdzewna spełnia wszelkie wymogi Państwowej Inspekcji Sanitarnej, dzięki cze.
Emaliowany ruszt jest przystosowany do dużych garnków i patelni.
Specjalna konstrukcja urządzenia grzewczego gwarantuje bezpieczną pracę przy maksymalnym obciążeniu do 100 kg (przy równomiernym rozłożeniu ciężaru).
Funkcjonalność
Taboret gazowy Kitchen Line XL został wyposażony w zawór termopary i elektroniczny zapłon.
Dodatkowe informacje:
- Na gaz z butli propan/butan,
- Przewód gazowy i reduktor ciśnienia w zestawie,
- Dołączony zestaw adaptacyjny do zasilania gazem ziemnym GZ 50.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 147276 |
|---|---|
| EAN | 8711369147276 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 580,00 mm |
| Głębokość | 650,00 mm |
| Wysokość | 400,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Linia | Hendi Kitchen Line |
| Zasilanie | Gaz |
| Rodzaj gazu | Propan-Butan |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 szt. |