Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Warniki to urządzenia, których nie może zabraknąć w bufetach, hotelach, restauracjach oraz salach konferencyjnych. Z ich pomocą w krótkim czasie można przyrządzić znaczne ilości wrzątku i gorących napojów.
Warnik do grzanego wina firmy Hendi o pojemności 25 l posiada zbiornik wykonany ze stali nierdzewnej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne, takie jak wgniecenia i zarysowania, a także łatwej w zachowaniu czystości, a przez to higienicznej.
Izolowane uchwyty z polipropylenu umożliwiają wygodny transport i bezpieczeństwo w trakcie przenoszenia warnika z gorącą zawartością. Niekapiący kranik zapewnia higienę użytkowania, nie pozwalając na rozlewanie zawartości na stół i podłogę wokół urządzenia, a tym samym dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo, zapobiegając poślizgnięciu się.
Urządzenie zostało wyposażone w termostat z regulacją temperatury do 110°C. Czas zagotowania pełnego zbiornika wynosi około 75 minut.
Warnik nie jest przeznaczony do podgrzewania gorącej czekolady.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 240700 |
|---|---|
| EAN | 8711369240700 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 426,00 mm |
| Głębokość | 442,00 mm |
| Wysokość | 491,00 mm |
| Pojemność | 25,00 l |
| Materiał wykonania | polipropylen, stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2500 |
| Podwójne ścianki | Nie |
| Tacka ociekowa | Nie |