Podobne modele
Opis
Makaroniarka marki Hendi o pojemności 10 litrów to funkcjonalne urządzenie wolnostojące przeznaczone do szybkiego i bezproblemowego gotowania dużej ilości makaronów, pierogów, a także warzyw. Dzięki solidnemu wykonaniu i wytrzymałej konstrukcji, znakomicie sprawdzi się do pracy w warunkach profesjonalnej gastronomii.
Materiał wykonania
Urządzenie do gotowania makaronu wykonano z gatunków stali nierdzewnej o najlepszych właściwościach, które zapewniają długotrwałą wytrzymałość urządzenia, bezpieczeństwo i łatwość czyszczenia, a także odporność na korozję.
- Górna część obudowy – stal nierdzewna AISI 304,
- Pozostała część obudowy bez blatu – stal nierdzewna AISI 430,
- Zbiornik – stal nierdzewna AISI 316,
- Podstawa z trzech stron zamknięta – stal nierdzewna AISI 430.
Ergonomia
Makaroniarka pozwala na wydajne i wygodne przygotowanie makaronu, dań mącznych, a nawet warzyw. Dzięki umieszczeniu grzałki na dnie komory, ciepło jest równomiernie rozprowadzane, co zapewnia idealne warunki gotowania. Osłona grzałki zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, chroniąc przed przypadkowym kontaktem z gorącymi elementami.
Urządzenie można bezpośrednio podłączyć do sieci wodnej, co znacznie ułatwia jego obsługę i pozwala na szybkie napełnienie komory wodą. Na przednim panelu sterowania znajduje się pokrętło zaworu ze świeżą wodą. Demontowana wylewka ułatwia opróżnianie i czyszczenie makaroniarki po zakończonej pracy.
Regulacja temperatury w zakresie od 30°C do 120°C jest wyjątkowo prosta dzięki pokrętłu z termostatem. Dodatkowo, lampka kontrolna sygnalizuje, kiedy urządzenie osiągnęło zadaną temperaturę.
Uchwyt na kosze do odcedzenia zawartości zwiększa komfort pracy, pozwalając na łatwe i szybkie odsączenie makaronu po ugotowaniu. Mechaniczna blokada przed przypadkowym otwarciem zaworu spustowego minimalizuje ryzyko wypadków i niekontrolowanego wycieku wody.
Dodatkowe informacje
- W zestawie: 2 kosze 100x292x(H)158 mm i pokrywa
- Wymiar wewnętrzny podstawy: 325x545x(H)437 mm
- Nóżki regulowane w zakresie: 100-160 mm
- Urządzenie dostarczane bez wtyczki
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 238844 |
|---|---|
| EAN | 8711369238844 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 600,00 mm |
| Wysokość | 907,00 mm |
| Długość | 330,00 mm |
| Pojemność | 10,00 l |
| Wewnętrzna szerokość | 545,00 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 437,00 mm |
| Wewnętrzna długość | 325,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3500 |
| Temperatura minimalna | 30 °C |
| Temperatura maksymalna | 120 °C |
| Kranik | Tak |