Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Istnieje dużo napojów i błyskawicznych dań, które potrzebują podgrzanej do odpowiedniej temperatury wody. Niestety nie zawsze mamy taką możliwość, aby co jakiś czas zagotowywać ją w czajniku, co i tak generowałoby spore koszty. Poza tym woda stosunkowo szybko traci temperaturę. Czasami jest to też niewygodne w organizacji, jeżeli podgrzanej wody potrzebuje duża ilość osób, o różnej porze, na przykład na bufecie.
Warnik do wody Concept Line marki Hendi zawsze przygotuje odpowiednio podgrzaną wodę, gdy tylko będziesz jej potrzebować. Korpus produktu wykonany jest ze stali nierdzewnej, która jest odporna na uszkodzenia i łatwa w czyszczeniu. Uchwyty i pokrywka zrobiona jest natomiast z polipropylenu, który jest niezwykle wytrzymałym materiałem. Zaparzasz został wyposażony w niekapiący kran i tackę ociekową mocowaną na magnez, dzięki nim zachowasz czystość w pomieszczeniu. Lampka kontrola umieszczona na urządzeniu zasygnalizuje zakończenie procesu grzewczego, jak również konieczność usunięcia kamienia. Kocioł bez problemu utrzymuje odpowiednią temperaturę napoju, tak aby mógł on pozostać długo gotowy do podania. Urządzenie niestety nie nadaje się do mleka czekoladowego.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 211410 |
|---|---|
| EAN | 8711369211410 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 330,00 mm |
| Głębokość | 307,00 mm |
| Wysokość | 450,00 mm |
| Średnica | 225,00 mm |
| Pojemność | 9,00 l |
| Materiał wykonania | polipropylen, stal nierdzewna |
| Linia | Hendi Design by Bronwasser |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 950 |
| Temperatura minimalna | 30 °C |
| Temperatura maksymalna | 100 °C |
| Tacka ociekowa | Tak |