Łopaty do pizzy

Profesjonalne łopaty do pizzy to obowiązkowe wyposażenie każdej pizzerii. Wyposażone w długie bezpieczne uchwyty, zapobiegają oparzeniu przy wkładaniu i wyjmowaniu pizzy. Dostępne na naszej stronie łopaty Stalgast oraz Hendi zapewniają najwyższą jakość i komfort użytkowania.

Łopata do pizzy - wybór

Wybór odpowiedniej łopaty do pizzy powinien być uzależniony od częstotliwości jej użytkowania. Jeżeli prowadzimy pizzerie albo często serwujemy pizzę, powinniśmy zainwestować w łopatę z aluminiową powierzchnią roboczą, znacznie zwiększy to jej trwałość i wydłuży okres eksploatacji.   

Przy wyborze łopaty równie ważne są parametry takie, jak długość, głębokość i szerokość. To one zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo. Im szersza końcówka, tym wygodniej podnosi się pizzę o dużej średnicy. Odpowiednia długość uchwytu zapewnia ochronę przed poparzeniem. Dostępne na naszej stronie łopaty wyposażone są w uchwyty nie krótsze niż 500 mm, dzięki czemu użytkownicy nie są narażeni na bezpośredni kontakt z piecem.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W przypadku wątpliwości lub pytań zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

20 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

20 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Łopaty do pizzy

Minimal Price: 59.35