Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Jedną z najczęściej wykonywanych czynności w kuchni jest krojenie. Ilość potrzebnych produktów, zwłaszcza w dużych gastronomiach jest olbrzymia. Pojedynczemu kucharzowi mogłoby być ciężko wykonać to wszystko ręcznie. Nie ma też sensu, aby większa ilość osób zajmowała się tą czynnością. Lepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w dobrą, przemysłową maszynę, która poradziłaby sobie z tym zadaniem bez najmniejszego problemu.
Kuter-emulgator marki Sammic to profesjonalne urządzenie przeznaczone głównie do rozdrabniania, siekania, mielenia i mieszania wszelakich produktów, takich jak warzywa i zioła, mięsa surowe i gotowane, ryby, owoce, orzechy, kostki lodu, oraz zagniatania wszelkiego rodzaju ciasta. Oprócz tego urządzenie może być stosowane do pracy z płynami. Zbiornik zastosowany w kutrze ma pojemność 8 litrów. Jest wykonany ze stali nierdzewnej i posiada pokrywę zrobioną z poliwęglanu. Pojemnik można bez problemu zdejmować z maszyny. W komplecie znajduje się również nóż ząbkowany.
Blok z silnikiem, na którym umieszczony jest kuter, posiada wiele znaczących cech, na które warto zwrócić uwagę. Wykonany jest z wysokiej klasy stopu aluminium. Silnik chłodzony jest wentylatorem, co umożliwia urządzeniu prace przez około 30 minut bez przerwy (potem konieczna jest przerwa około 10 min). Całość jest bardzo prosta w utrzymaniu czystości. Blok wyposażony jest między innymi w:
- elektryczny, wodoszelny panel sterujący z podświetleniem LED, który pokazuje prędkości czasu i kody błędów,
- timer pozwalający na programowanie czasu pracy w zakresie od 0 do 10 minut,
- przycisk trybu pracy pulsacyjnej (tylko dla wolnych obrotów),
- mikrowyłącznik bezpieczeństwa blokujący obroty silnika w razie potrzeby.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 1050850 |
|---|---|
| EAN | 8435561001364 |
| Producent | Sammic |
| Dane GPSR |
Sammic Headquarters Export Department ul. Polígono Basarte 1, 20720 Azkoitia, Gipuzkoa, ES |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 286,00 mm |
| Głębokość | 387,00 mm |
| Wysokość | 473,00 mm |
| Pojemność | 8,00 l |
| Materiał wykonania | poliwęglan, stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1500 |
| Ilość obrotów | 3 000,00 obr./min |
| Przystosowanie do pracy ciągłej | Nie |