Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
MASZYNY WIELOFUNKCYJNE Z ELEKTRONICZNYM PANELEM GRAFICZNYM SERII CK
- Głowicę szatkownicy do warzyw do rozdrabniania warzyw, w szczególności delikatnych produktów oraz nadawania im żądanego kształtu za pomocą szerokiej gamy tarcz i kratek dostępnych jako OPCJA
- Głowica wykonana z odlewu aluminiowych, wyróżnia się wysoką wytrzymałością oraz przystosowaniem do intensywnej pracy
- Duży podajnik na warzywa: 136 cm² lub 286 cm²
- Boczny otwór wylotowy na gotowy produkt pozwalający na ustawienie maszyny na małej powierzchni roboczej
- Aż 5 prędkości cięcia od 300 do 1000 obr./min
- Profilowany dysk ewakuacyjny zwiększający wydajność urządzenia
- Wydajność: od 100 do aż 650 kg/godz. (w zależności od modelu)
- Duży otwór wsadowy o powierzchni aż 286 cm²
- Łatwa w demontażu dźwignia i pokrywa
- Zbiornik emulgatora przeznaczony do rozdrabniania, siekania, mielenia i mieszania wszelkich produktów, takich jak warzywa i zioła, mięsa surowego i gotowanego, ryb, owoców, orzechów, kostek lodu oraz zagniatania wszelkiego rodzaju ciast
- Idealny do przygotowania musów, przecierów, sosów, zup, mięsa siekanego na klopsy czy tatar, puree ziemniaczanego, warzywnego i owocowego, masła np. z dodatkiem ziół, majonezu, a nawet do wyrobienia ciasta czy cukru pudru i masy migdałowej
- 10 dostępnych prędkości od 300 do 3000 obr./min
- Mocne silniki z technologią „BRUSHLESS” skutecznie utrzymujące moment obrotowy w każdym z 10-ciu zakresów prędkości
- Funkcja obrotów wstecznych (tylko dla modułu emulgatora) idealna np. podczas wyjmowania gotowego produktu
- Funkcja pracy pulsacyjnej przydatna podczas siekania delikatnych produktów, aby nie zmielić ich na miazgę (tylko dla modułu emulgatora)
- Wysoka szczelność obudowy, zapobiega zalaniu silnika
- Zdejmowany zbiornik ze stali nierdzewnej (5,5 lub 8-litrowy w zależności od modelu) z pokrywą z poliwęglanu z otworem, pozwalającym na dodawanie składników podczas pracy urządzenia
- W komplecie nóż ząbkowany
- Zgarniak służący do dodatkowego mieszania i zdejmowania rozdrobnionego pożywienia ze ścianek zbiornika
- Blok z silnikiem z nowym elektronicznym panelem graficznym
- Poziom hałasu: <70 dB
- Średnica tarczy: 205 mm
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 1050808 |
|---|---|
| EAN | 8435561001241 |
| Producent | Sammic |
| Dane GPSR |
Sammic Headquarters Export Department ul. Polígono Basarte 1, 20720 Azkoitia, Gipuzkoa, ES |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 391,00 mm |
| Głębokość | 409,00 mm |
| Wysokość | 552,00 mm |
| Pojemność | 8,00 l |
| Materiał wykonania | aluminium, poliwęglan, stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1500 |
| Ilość obrotów | 3 000,00 obr./min |
| Wydajność na godzinę | 450,00 kg/h |