Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
- Urządzenie przeznaczone do rozdrabniania dużych ilości warzyw, w szczególności delikatnych produktów oraz nadawania im żądanego kształtu za pomocą szerokiej gamy tarcz i kratek dostępnych jako OPCJA – możliwość uzyskania różnej grubości plastrów, wiórek, słupków, kostek oraz frytek
- Nowy, intuicyjny i elektronicznie sterowany panel ułatwiający pracę operatora i posiadający wiele ważnych funkcji
- Do wyboru aż 5 prędkości obrotu noża, idealnych dla różnych rodzajów warzyw
- Mocne silniki z technologią „BRUSHLESS” skutecznie utrzymujące moment obrotowy
- Kontrola siły krojenia, gwarantująca identyczne krojenie o najwyższej jakośc
- Funkcja SENCO FORCE alarmująca o przeciążeniu silnika
- Funkcja FORCE CONTROL wskazuje używaną moc silnika
- Dodatkowe funkcje FORCE CONTROL: – natężenie prądu w silniku, moc silnika w danym momencie, temperaturę w module elektronicznym IGBT, temperaturę wewnątrz obudowy silnika
- Wykonana ze stali nierdzewnej i odlewów aluminiowych, wyróżnia się wysoką wytrzymałością oraz przystosowaniem do intensywnej pracy
- Średnica tarczy: 205 mm
- Prędkość: 300-1000 obr./min
- Wyposażona w duży podajnik na warzywa: 136 cm²
- Konstrukcja noża zapewnia powtarzalne cięcie
- Boczne wyjście dla pokrojonych warzyw umożliwia umieszczenie szatkownicy na wąskim blacie
- Profilowany dysk ewakuacyjny zwiększający wydajność urządzenia
- Wydajność aż do 500 kg/godz.
- Łatwo zdejmowana pokrywa z dociskaczem
- Podwójne zabezpieczenie przed wypadkami: po zdjęciu pokrywy i/lub uniesieniu dociskacza silnik się automatycznie wyłącza
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 1050784 |
|---|---|
| EAN | 8435561000824 |
| Producent | Sammic |
| Dane GPSR |
Sammic Headquarters Export Department ul. Polígono Basarte 1, 20720 Azkoitia, Gipuzkoa, ES |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 391,00 mm |
| Głębokość | 409,00 mm |
| Wysokość | 552,00 mm |
| Materiał wykonania | aluminium, stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1500 |
| Ilość obrotów | 1 000,00 obr./min |
| Wydajność na godzinę | 500,00 kg/h |