Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
- Urządzenie przeznaczone do rozdrabniania warzyw, w szczególności delikatnych produktów oraz nadawania im żądanego kształtu za pomocą szerokiej gamy tarcz i kratek dostępnych jako OPCJA – możliwość uzyskania różnej grubości plastrów, wiórek, słupków, kostek oraz frytek
- Nowy, intuicyjny i elektronicznie sterowany panel
- Wykonana ze stali nierdzewnej i odlewów aluminiowych, wyróżnia się wysoką wytrzymałością oraz przystosowaniem do intensywnej pracy
- Konstrukcja noża zapewnia powtarzalne cięcie
- Boczne wyjście dla pokrojonych warzyw umożliwia umieszczenie szatkownicy na wąskim blacie
- Wydajność: od 150 aż do 650 kg/godz.
- Prędkość: 365 obr./min
- Łatwo zdejmowana pokrywa z dociskaczem
- Podwójne zabezpieczenie przed wypadkami: po zdjęciu pokrywy i/lub uniesieniu dociskacza silnik się automatycznie wyłącza
- Wyposażona w duży podajnik na warzywa: 286 cm²
- Modele CA-41 do krojenia małych główek kapusty
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 1050719 |
|---|---|
| EAN | 8435561000862 |
| Producent | Sammic |
| Dane GPSR |
Sammic Headquarters Export Department ul. Polígono Basarte 1, 20720 Azkoitia, Gipuzkoa, ES |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 391,00 mm |
| Głębokość | 396,00 mm |
| Wysokość | 653,00 mm |
| Materiał wykonania | aluminium, stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 550 |
| Ilość obrotów | 365,00 obr./min |
| Wydajność na godzinę | 650,00 kg/h |