Podobne modele
Opis
Nadstawka grzewcza Bartscher mieści jednocześnie 6 pojemników GN 1/3 o maksymalnej głębokości 40 mm. To doskonałe rozwiązanie dla barów szybkiej obsługi, barów mlecznych, stacji paliw i punktów gastronomicznych.
Przeszklenie z każdej strony daje doskonałą widoczność zawartości zarówno obsłudze restauracji, jak i gościom. Załadunek nadstawki odbywa się przez tylne, przesuwne drzwi, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla personelu.
Urządzenie nie posiada pojemnika na wodę – wykorzystuje ogrzewanie suche. Zakres temperatury wynosi od 30 do 90°C. Obudowa ze stali nierdzewnej zapewnia higienę oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Sterowanie przy pomocy pokrętła jest bardzo proste, a lampka kontrolna informuje o działaniu urządzenia. Zaokrąglona szyba przednia pozwala doskonale widzieć dania znajdujące się w nadstawce.
W zestawie pojemniki GN.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 305059 |
|---|---|
| EAN | 4015613681825 |
| Model | R6 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 1 135,00 mm |
| Głębokość | 420,00 mm |
| Wysokość | 335,00 mm |
| Pojemność | 68,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, szkło |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 800 |
| Temperatura minimalna | 30 °C |
| Temperatura maksymalna | 90 °C |