Podobne modele
Opis
Bartscher Deli Plus to seria profesjonalnych witryn grzewczych wykorzystywanych w kawiarniach, restauracjach oraz barach.
Witryna grzewcza Bartscher Deli Plus II o pojemności 160 l wyposażona jest w 2 chromowane półki. Regulowana termostatycznie temperatura w zakresie 30 – 90°C umożliwia dostosowanie mocy grzania odpowiednio do znajdujących się wewnątrz produktów.
Dla komfortu pracowników witryna została wyposażona w przesuwne drzwi z tyłu, co umożliwia wygodny załadunek oraz wyciąganie ciepłych dań z urządzenia. Dodatkowo oświetlenie zainstalowane w witrynie oraz przeszklenie z każdej strony zapewniają idealne odwzorowanie barw podgrzewanych potraw.
Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje najwyższą trwałość, bezpieczeństwo dla żywności oraz łatwość w zachowaniu czystości.
Cechy urządzenia:
- rodzaj ogrzewania: suche,
- wymiary górnej półki: 815x400 mm,
- wymiary środkowej półki: 815x370 mm,
- wymiary dolnej półki: 815x335 mm,
- pojemnik na wodę do nawilżania powietrza w zestawie.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 305054 |
|---|---|
| EAN | 4015613503042 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 870,00 mm |
| Głębokość | 585,00 mm |
| Wysokość | 685,00 mm |
| Pojemność | 160,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1500 |
| Temperatura minimalna | 30 °C |
| Temperatura maksymalna | 90 °C |
| Liczba półek | 3,00 szt. |