Podobne modele
Opis
Witryny grzewcze Bartscher z serii Deli to linia profesjonalnych witryn grzewczych wykorzystywanych w kawiarniach, restauracjach czy barach. Urządzenia zostały wyposażone w funkcję podgrzewania z jednoczesnym nawilżaniem powietrza, dzięki czemu potrawy pozostają soczyste i utrzymują odpowiednią temperaturę.
Witryna grzewcza Bartscher Deli II o pojemności 152 l wyposażona jest w 3 regulowane półki. Możliwość regulacji półek sprawia, że ich wysokość można dostosować do wielkości podgrzewanych potraw.
Dla komfortu zarówno pracowników, jak i klientów witryna została wyposażona w drzwi przesuwne z przodu i z tyłu. Dodatkowo oświetlenie zainstalowane w witrynie zapewnia idealne odwzorowanie barw podgrzewanych potraw.
Urządzenie zostało wykonane ze stali lakierowanej oraz chromowanej.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 306054 |
|---|---|
| EAN | 4015613437750 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 900,00 mm |
| Głębokość | 480,00 mm |
| Wysokość | 590,00 mm |
| Pojemność | 152,00 l |
| Materiał wykonania | stal chromowana |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1840 |
| Temperatura minimalna | 30 °C |
| Temperatura maksymalna | 90 °C |
| Liczba półek | 3,00 szt. |